Jaaaaa. Ezt ismerem. Kb. 1 hónapja töröltem, mert nem volt helyem, sem cd-m. Csak nálam WWI néven volt, azért nem ismertem fel. Amúgy nem rossz, el lehet vele szórakozni. Elég sok fejlesztési lehetőség van benne, pl: mustárgáz. Szal ha tudsz kipróbálási verziót szerezni (amit 24 órán belül törülsz

, akkor sztem szerezd+.
Egyébként javaslom, hogy Karthágót romboljuk le.