28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

slender
slender [2755]
Jaaaaa. Ezt ismerem. Kb. 1 hónapja töröltem, mert nem volt helyem, sem cd-m. Csak nálam WWI néven volt, azért nem ismertem fel. Amúgy nem rossz, el lehet vele szórakozni. Elég sok fejlesztési lehetőség van benne, pl: mustárgáz. Szal ha tudsz kipróbálási verziót szerezni (amit 24 órán belül törülsz, akkor sztem szerezd+.

Egyébként javaslom, hogy Karthágót romboljuk le.

zsoo
zsoo [1267]
Hét ez az!
Nem találok róla semmit - lehet fölhívom a cdgalaxist, nálluk lehet kapni.

Hátha ők tudnak valamit....

Üdv.

zsoo

Vissza

Fórumszabályzat