28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
nem gúnyolódni akartam, arra akartam kilyukadni, hogy te egy rendes ember vagy én is imádom a red alertet a mai napig bár a 2. rész annyira nem tetszett, de az elsőt még ma is szívesen előkaparom, ha mást nem csak a zenéje miatt hell march RULEZ!!!

csak az a gond, hogy nem nagyon akar játszani velem egy haver sem

valami ASUS izé, nemtom...

Yuber
Yuber [4851]
Igen, a 2. résszel a mai napig szoktam játszani.
Mondjuk igazából nem vagyok egy nagy stratégia game fan, de ha van egy jó anyag, azt kipróbálom.

Egyébként miért? Elég ironikusan hangzik a kérdés.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

nyomi
nyomi [7258]
ezt komolyan mondod, hogy red alert a kedvenced???

valami ASUS izé, nemtom...

Yuber
Yuber [4851]
Ezt bezárni? Biztosss nem.

Ferko még mielőtt megkérdeznéd, a Red Alert a kedvenc stratégiai játékom.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

nyomi
nyomi [7258]
okos Ferkoooooooooooooooooooooo... ügyes Ferkoooooooooooooooooooooooo... remélem Dino nem zárja be

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat