én is imádom a red alertet a mai napig
bár a 2. rész annyira nem tetszett, de az elsőt még ma is szívesen előkaparom, ha mást nem csak a zenéje miatt
hell march RULEZ!!!
csak az a gond, hogy nem nagyon akar játszani velem egy haver sem
valami ASUS izé, nemtom...
remélem Dino nem zárja be