

Azonos véleményen vagyok, de valahogy a kölni helyett jobban esik egy kis.... (itt bármi szerepelhet ami a-val kezdődik)


Fórum » Nem számítástechnikai témák




Kiscsákó koromba tulbuzgoan rohangáltam fel alá, mára már csak magamat locsolgatom 
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k