28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004 [238]
ELKEZDTEM EZT MAGYARÍTANI:

M A N H U N T

A Játék egy jó kis bunyós, osonós, véres valami. Kellemes, bár sokak szerint uncsi egy idő után.
A fordítás tartalmazni fogja:
- teljes szöveges magyarítás
- grafikai módosítás (menü)
- bevezetö (intro) módosítása.

Várhatóan kb. 20 MB lesz a mérete.

Üdv,

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

Z-Master
Z-Master [20407]
totál jó az írányitás! Taktika meg kell hozzá.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Peeter
Peeter [5697]
Hú...
Pedig én azt hittem hogy tele lesz logikai feladvánny,kijáratkereséssel,taktikával
Akkor nem nekem való.
De az irányítása normális???Jól játszható???

I don't want you back!!!

ati2002
ati2002 [5661]
Ugyanmár, azokhoz véletlenül sem hasonlít.
Ennek a lényege csak a gyilkolás..., és a brutalítás. Olyasmi mint a Hitman, de itt az a lényeg, hogy meg kell ölni mindenkit, különben téged ölnek meg.
Nagyon sok féle öléi módszer van pl. nylon zacskóval megfojtani, vaskampót beleakasztani a hátába, nyakat elvágni, stb. (ja lehet lőni is).
Ez egy beteg játék, sok országban becenzúrázták a PS2-es verziót.
Az nfo-jában ezt írják róla:
This is a brutal blood sport.

---

Peeter
Peeter [5697]
Olyasmi mint a Dead to Rights vagy mint a GTA?Mármint az irányítás,save,kamera stb....

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat