28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

SlipGabe
SlipGabe [4]
Jó lenne egy Battlefield Vietnam embléma, meg Splinter Cell vayg ha már van akkor bocs.

Gabe

ati2002
ati2002 [5661]
Ki milyen új emblémát szeretne ? (példa)
És bizony a győztes embléma ki is kerülhetne...

---

Vissza

Fórumszabályzat