SOF1 nekem is megvan, az tényleg egy király game... de a kettő...

valami ASUS izé, nemtom...
Fórum » Beszélgetés a játékokról

valami ASUS izé, nemtom...
Azt viszont csodálom, hogy a régi jó játékmenetet ilyen

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "