28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
lehet, hogy közelít az RPG stílus felé de azért sztem még mindig jóval több benne a stratégia, mint az RPG... mondjuk ezt a kettőt tényleg mesterien vegyítették, le a kalappal Blizzard előtt...

SOF1 nekem is megvan, az tényleg egy király game... de a kettő...

valami ASUS izé, nemtom...

Lazarus-omin
Lazarus-omin [2595]
A grafika nem minden. Főleg a fantasy RPG-k terén... és a Warcraft 3 már RPG
közelít az RPG stílus felé. Azt viszont csodálom, hogy a régi jó játékmenetet ilyen
jól tudták vegyíteni ezekkel az elemekkel.

Mégvalamit... Sz.tem még a Warcraft 2 is megállja a helyét!

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Vissza

Fórumszabályzat