Várd ki a 6-9 pályákat... Ha utána is ilyen szánalmasnak tartod, akkor ne rinyálj, hanem uninstall...
Üdv,
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005
Na, megvolt az első 3 pálya. Azt kell mondjam, szánalmas egy bullshit... A graf kellemes, a hangulat is elmegy, de a "feladatok", a fickó mozgáskorlátozottsága, illetve az egysíkúság hihetetlenül hervasztó. Pedig az ötlet nem volt rossz, csak kár, hogy ez már megint amolyan öncélú baromság lett, mint a Postal 2, vagy a Painkiller...