28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Ron Webber
Ron Webber [390]
Nem biztos, hogy erre a hozzászólásra lehet érdemben reagálni...
Ki beszélt itt a Matrixról? Én őrült nagy Matrix-fan voltam - egészen a 3. részig. Na mindegy.
Hát most ennyit tudtam reagálni...
hriszto
hriszto [7565]
én sznob vagyok mert nem szeretem a Matrixot?
inkább te vagy a sznob apafej amiért azt akarod, hogy mindenkinek fából legyen az orra és a te seggedet nyalja...

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Ron Webber
Ron Webber [390]
Egyetértek tyro14-el és nyomival. Aki a FC-re azt meri mondani, hogy xar, meg csalódás, az dobja ki a számítgépét, mert az ilyen sznoboskodó alakoknak nem egy ilyen kreativ masina elött a helye. Mohaa-kiegekkel szintén így vagyok.
Megfigyeltem, hogy mindig vannak olyanok, akik csak azért ócsárolnak valamit, mert mindenki más szerint jó az adott stuff. Mert hogy ők nem trendik, de könyörgöm, nhogymán szar legyen az FC!!! Melyik része hulladék? Grafika? Játékmenet? A.I.???

Vissza

Fórumszabályzat