28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

tyro14
tyro14 [3147]
még eszembe jutott 1 nagy csalódás: condition zero
csak a single player része miatt. amúgy jó, hogy most már elviselhető a graf-ja

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat