Kiábrándító volt, hogy mennyire csak a Hent-re megy ki az egész. Mellette sajnos nem is volt anynira izgalmas. Tehát a Serious Sam legalább nem esett ebbe a hibába.
Manapság a Jedi Knight 3 Okozta a legnagyobb csalódást nekem. Feltettem, és tiszta Happy-n nyomtam, hogy aztán 5 perc után le is szedjem, mert véletlenül sem kötött le.
Túlzottan hasonlított a KoToR világához, de az ugyebár szerepjáték
The MAGGoTT was here
