28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

MaGGoTT
MaGGoTT [38]
Nekem Anno talán a C&C: Renegade okozta a legnagyobb csalódást.
Kiábrándító volt, hogy mennyire csak a Hent-re megy ki az egész. Mellette sajnos nem is volt anynira izgalmas. Tehát a Serious Sam legalább nem esett ebbe a hibába.

Manapság a Jedi Knight 3 Okozta a legnagyobb csalódást nekem. Feltettem, és tiszta Happy-n nyomtam, hogy aztán 5 perc után le is szedjem, mert véletlenül sem kötött le.
Túlzottan hasonlított a KoToR világához, de az ugyebár szerepjáték

The MAGGoTT was here

Vissza

Fórumszabályzat