Én a FC-t realistic szinten azért találtam nehéznek, mert ugyanazon golyó rajtam vagy 5x annyit sebez, mint pl:easyn.Nem attól hogy az AL okos.A 6 éves HL kenterbe veri mind játékmenet, mind AL, de még történet szempontjából is!Na jó grafikában azért nem!De majdnem!

Manchester United Forever!