28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

X-tina12....
X-tina12.... [580]
... igaz történet alapján...
szerintem is a sims-et kiálthatjuk ki az év legszarabb játékának,de mégis viszik, mint a cukrot,aztám meg megbánják, hogy megvették (én is így jártam)

Vissza

Fórumszabályzat