mit nyomtál ki?

valami ASUS izé, nemtom...
igen azért vagyok ott mindenap mert szeretek ott leni és amikor ott voltam pénteken ugy másztam fára hogy rámásztam a tetejére és ugy nyomtamki egyet
Szeva Ferkoúr !! Te minden nap ott vagy a Major utcába?

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
én is ezen a véleményen vagyok

FerkoPower Rulllllaaaaaaaa!

valami ASUS izé, nemtom...
Valóban semmi bizonyítékom nincs rá, de szerintem elég abszurd amit mondasz. Szerintem soha senki fel sem tételezte (még én sem!), hogy Ferko kapcsán valaha eljutunk VL-ig. És ráadásul VL-t sem ismeri itt senki, csak én, de ez is totál véletlenség (még az is csoda, hogy ez kiderült!). Szóval nem hinném hogy itt valakinek a szándékos égetéséről van szó, csodálkoznék ha erre derülne fény. Szerintem mindössze egy szellemileg sérült gyerekkel (ill. 29 éves csávóval) van dolgunk.
Persze nem kell mindezt senkinek sem elhinnie, mindenki azt hisz amit akar.
Látom nem ismered ezt a világot. Miért ne ismerheté ő is ezt az embert? ÉS esetleg a fia bőre mögé bújva csinálja ezt. Vagy csak keresett egy életrajzot az interneten, és mindig azt mondja, hogy ő annak az embernek a fia. Nem kell mindent elhinni amit mond! Vagy csak szándékosan le akarja égetni ezt az embert. Én is megtehetném, hogy vmi számomra ismerős embert legégetek. Bárki megteheti. Semmi bizonyítékod nincs, hogy ő tényleg Virág mittoménkinek a fia!
Szenvedély nélkül a foci halott.
"HIdd el, hogy egy vicces gyerek szórakozik"
Tuti hogy nem! Asszem a "Mentsük meg a PC Dome fórumot" topicban már ki is derítettem hogy ki az. Kiderült, hogy - áttételesen, de - ismerem! Már nem tudom hol van erről szó, olvass vissza pár oldalt ott.
NEm hiszem. Abból nem nézném ki, hogy bekapcsolja a gépet. HIdd el, hogy egy vicces gyerek szórakozik
Szenvedély nélkül a foci halott.
"CSak remélni tudom, hogy róla van szó, mert akkor beszarok!"
Szerintem van esély rá hogy ő az...
