Minden kivégzést a jobb egérgombbal (és csakis azzal) tudsz elvégezni.
Minél hosszabb ideig tartod nyomva a gombot annál durvább lesz a gyilok (ezt a 3 villiogó háromszög változó színe egyértelműsíti).
A vörös (vagy egyeseknek piros) szín a legdurvább kivégzést jelenti majd.
De vigyázz, a vadászok a vége felé már nem fognak csak állni...
Üdv,
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

