28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004 [238]
Szia!

Minden kivégzést a jobb egérgombbal (és csakis azzal) tudsz elvégezni.
Minél hosszabb ideig tartod nyomva a gombot annál durvább lesz a gyilok (ezt a 3 villiogó háromszög változó színe egyértelműsíti).
A vörös (vagy egyeseknek piros) szín a legdurvább kivégzést jelenti majd.
De vigyázz, a vadászok a vége felé már nem fognak csak állni...

Üdv,

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

czkee
czkee [154]
Szaisztok szakik! Annyit beszeltek az ilzen meg olyan kivégzésekről... melyiket hogy kell csinálni??? van valami kombinacio, vagy csak egyszerüen egyszer jobb egergomb, egyszer bal eger gomb... de akkor a harmadik kivegzest hogy csinalom????

Athlon xp 2500+, Asus A7N8X-X, Maxtor DiamondMax 80 GB, Asus GeForce Fx 5700, Samsung 768 ddr@400mhz

Vissza

Fórumszabályzat