28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004 [238]
Megy az utánad, elhiheted!

1. Ne csalj! Amikor a konzolban a "Freeze hunters"-t választod a követőt is lefagy és soha az életben nem fog megmozdulni. A konzolban ezt a csalást nem lehet feloldani!

2. Ha nem csalsz, akkor lépj a hobo elé, és nyomd meg a HASZNÁL gombot (alapértelmezett: E) egyszer, akkor hallasz egy angol szöveget. Pl.: Stay here (Maradj itt) ilyesmi.
Ha még egyszer megnyomod (miközben továbbra is SZEMBEN és KÖZEL állsz vele), akkor követni fog.

Üdv,

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

trini
trini [4]
Sziasztok!

Segítség kellene nekem is. Amikor azt a retek hajléktalant kell magammal hívni, hogyan kell? Csak mert hiába mondom neki, hogy jöjjön, áll mint a lóf...

Szóval nem jön velem a hobó, bármit is csinálok.
Valaki segítsen plíííííz!!!

Vissza

Fórumszabályzat