1. Ne csalj! Amikor a konzolban a "Freeze hunters"-t választod a követőt is lefagy és soha az életben nem fog megmozdulni. A konzolban ezt a csalást nem lehet feloldani!
2. Ha nem csalsz, akkor lépj a hobo elé, és nyomd meg a HASZNÁL gombot (alapértelmezett: E) egyszer, akkor hallasz egy angol szöveget. Pl.: Stay here (Maradj itt) ilyesmi.
Ha még egyszer megnyomod (miközben továbbra is SZEMBEN és KÖZEL állsz vele), akkor követni fog.
Üdv,
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005
