A Logan felirat alatt ott van, h by Renault... én szégyelném odaírni 1 ilyen szarra, de ők tudják!

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu
Fórum » Nem számítástechnikai témák

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu