28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Képek - bármiről



Írd ide hozzászólásod:

Real Fan
Real Fan [1925]
Annyit tudok, h románia az 1ik hely, ahol ezt a förmdvényt gyártani fogják...
A Logan felirat alatt ott van, h by Renault... én szégyelném odaírni 1 ilyen szarra, de ők tudják!

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu

Eric
Eric [20761]
Egyébként ma láttam két trélerre valót itt Pécsett.
Ezekkel a Renault fogja égetni magát? Vagy hol fogják árulni?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Real Fan
Real Fan [1925]
Na jah, asszem 1.200.000-ért fogják dobálni, de azért annyira mégsem kellett volna spórolni az anyaggal & a kivitelezéssel, h '30-as évekbelinek tűnjön a belseje!

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu

Eric
Eric [20761]
Na jah, valamiken csak kellett spórolni, hogy olcsó legyen!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Real Fan
Real Fan [1925]
Hogy ez mekkora 1 primitív szar! >> Dacia Logan (1), 2
Minőség a javából... & még 1 randa részlet,

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu

Vissza

Fórumszabályzat