A legszomorubb az hogy lesznek akik meg is veszik. És nem csak a nyugdijjasok! Már látom is a keménykedő gyerekeket ahogy a lámpáknál újjatlan bőrkesztyűvel markolásszák a kormányt miközben túráztatják a gépet és lesnek kifelé a fóliázott szélvédő mögül. LoL

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
