Akkor neked érdemes lesz azt a gammát megnézned, ami a logomat adja... Barbarossa to Berlin, vagy Afrika Korps.
A Beyond Overlordra ne keress rá, mert elmegy tőle a kedved.

mert nem tudod vissza adni azt a filinget.
most miért jó egy olyan játék,amiben végtelen egységet építhetsz,annyi erőforrásod van,amennyit csak akarsz?! akkor nem veszem figyelembe azt,hogy melyik tank mikor,hogy lett kifejlesztve. szal ezek engem így zavarnak. ha már alapul veszem a történelmet,akkor alapul veszem az egészet. nem pedig csak kis részt kiragadok.
legyen teljesen élethű!
ócska.a 2. vh-ról nem nem lehet normális stratégiai játékot "mintázni". nem tudom mikor fogják végre belátni....