Nemtom az ilyennel minek próbálkoznak?! Ennél még a Panzers is jobb.
Combat MissionMost nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Combat MissionMost nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.