28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

advi
advi [109]
csá arcok!
azon a pályán vagyok ahol a gyogyósok..kurva sok kis cella.
de kb fejbgórtam már 40 arcot és még minidg jönnek...mi itt a cél?a plafonról ugrlnak onnan ahonnan én is indulok.
nos somebody help me?

Vissza

Fórumszabályzat