Eltiltanám az összeset aki nem várja ki a vizsgálatokat.
ki a f.szt érdekel hogy pucéran kell várni 6 órát,várok és???
De a végén Olimpiai bajnokként jövök ki a dokitól.
Ezek meg sem érdemlik az érmet.
Szinte száz hogy doppingoltak,az az Adrián vagy ki a f.szom az tuti,
másként érthetetlen hogy nem hagyja hogy büszkeségébe tiporjanak stb,a kifogásai "családja rámegy" nevetséges,teljesen elásta magát ezzel+megvereti az orvoscsoportot?Kell ez az országnak?Tapló magyarok elzavarják az orvosokat?Csalnak,hazudnak?
Az a gond hogy ezek éppen M.O képviseletében sportolnak,ezt treljesen elfelejtik,nem magukat égetik porrá a világ elött,hanem az országot.
Ökölbeszorított kézzel el kell viselni a procedúrát ,sok vizet inni,huggyozni egy egészségeset(nem zacsiból 2 decit),és ha kell 6 óra után büszkén aranyéremmel kijönni a rendelőből és nyakukban az éremmel leszállni Ferihegyen.
Ha nem bíznak a görögökben akkor egy másik(3-4-5-6)orvoscsoporttal is ott a helyszínen elvégeztetni!!
Ezt kell csinálni ha tiszta az ember és tényleg akarja a megérdemelt kiharcolt érmet és címet,magának és hazájának a büszkeséget,ilyen egyszerű ez az egész történet.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"