szerencsétlen elmebetegeket, azért ez már sok. Szerintem ezt a szart kurvára be kéne tiltani. Ez egy fos. Meg a grafikája is egy kifingatott szar, legalább akkor lehetne sokkal jobb...
Siralmas egy nagy szardomb ez a játéknak nem nevezhető förmedvény, vértócsa.

www.gportal.hu/commandosfan
