28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

dwioja
dwioja [291]
Még a Gta elmegy, mert abban nem kell feltétlenül gyilkolni, de ez, hogy minél brutálisabb módon kell KIVÉGEZNI szerencsétlen elmebetegeket, azért ez már sok. Szerintem ezt a szart kurvára be kéne tiltani. Ez egy fos. Meg a grafikája is egy kifingatott szar, legalább akkor lehetne sokkal jobb...
Siralmas egy nagy szardomb ez a játéknak nem nevezhető förmedvény, vértócsa.

www.gportal.hu/commandosfan

Vissza

Fórumszabályzat