Jaja mostmár rájöttem én is hogyan kell, csak azt mondja még meg vki, miért van az, hogy a controlsban a nyilakat nem tudom átkonfigurálni (w-a-s-d rol ) pl ha megnyomom a move left-re a balra nyilat shiftet ir ki. Minden irányba shiftet ir ki.
A többi gomb működik.