28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Azért nem lehet rá szavazni, mert az taktikai FPS, itt pedig akcióról van szó. Majd talán a következő szavazásnál voksolhatsz rá!

i tell it like it is, cause im a bold figure

okoska3000
okoska3000 [12750]
természetesen a legjobb világháborús játék a Hidden and Dangerous 2...
mind lehetőségek és taktika terén ver mindent, nem is szólva a szép LSD3 engine megvalósításáról...
alapmű...

csakhát nem lehet rá szavazni...

Lackó biztos egyetértene velem...
Dino
Dino [6086]
Cseréltem a főoldali szavazást.
Az előző eredménye:
Melyik magyar fejlesztésű stratégiai játékot várod legjobban?
Armies of Exigo 28%
Codename: Panzers 26%
D-Day 14%
Nexus 32%

Vissza

Fórumszabályzat