.
A Time2die gondolom a "Meg kell halni!" - én magyarítással játszottam!
A "A Monkey see Monkey die" volt a legjobb,mintha egy 21. pálya lett volna!
Ez a kettő megvan,végignyomtam.
A "bunyós" nem jön be ,a szögpisztolyossal játszottam,asszem kinyírtam 8-at!
.
A "metrós" pálya sokkal könnyebb volt,hogy vittem magammal mesterlövész fegyvert 6 skulóval! Anélkül az a rész volt a leghúzósabb!
.
Nem bánnám,ha lenne Manhunt 2
Hi!
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
Minden elismerésem. A "kódokkal" kapcsolatba még mindig nem tudom, hogy hol kell beírni, vagy mi lehet a hatása bár sejtéseim vannak a szövegből ítélve. Remélem majd valaki megtudja majd mondani, hogy kell használni ezeket a "kódokat".
