28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Porker
Porker [8000]
Hát, ha egy 25/25 üres......van vagy 5 olyan szerver ami mindig full tele, de sztem nézd meg a saját szemeddel.Amúgy mért kell azért vkit cseszegetni, mert most játszik egy játékkal?Képzeld én meg játszok a Mafiával.Ami már egy kicsit régi, de egy jó játékot mért tennék félre?Mind1.

Gery:Nekem olyan a PLAY cd-m, amin van egy deviance mappa, abban van egy kódgeneráló progi.Nektek nincs ilyen?

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Vissza

Fórumszabályzat