28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPG maker DG módra > : ] =



Írd ide hozzászólásod:

Lecso_gw
Lecso_gw [7]
Igen, de ez szánalmas basszus, úgy csinálsz, mint akit lehordtak, mert meg merte mutatni a játékát. Ez röhej. Nekem is van topikom az MDEn, de normális helyre nyitottam, tehát nyitnod kellett volna az RPG MAKER alfórumban egy topikot, hogy a FÉNY HARCOSAI, és nem a csevegő ARCOK topikba beleoffolni a mondanivalód. Senki nem azért anyázott, mert szar a cuccod, hanem azért szólt mindenki, hogy azért vannak elnevezve a topikok, hogy logikus helyre told a mondanivalód.

Az pedig, hogy "én nem tárgyalok veled" az csak a te szellemi szinted mutatja, nem akarod elfogadni az igazságot, igen, beégtél, igazunk volt. Mégegyszer elmondom, csak azt vártuk, hogy NORMÁLIS helyre rakd a cuccod.
FiRenZeakirály
FiRenZeakirály [48]
lecso:veled nem tárgyalok már mondtam neked nem igaz?

death:nem tudom hogy mennek itt a dolgok,de úgy ahogy mondod,én is leszarom a "magyar makerös isteneket".Nem igaz hogy egyes emberek,még nem is tudják milyen de azért leszarozzák meg minden.Mi már lassan három hónapja csináljuk a fény harcosait,és kicsit rosszul esik hogy semmibe veszik ezt.Azért csináltuk a játékot,hogy mindenki jól szórakozzon,játszon vele....nem ezért.......egyszerűen kicsinálják azt akik jobbat akarnak csinálni náluk.

www.afenyharcosai.fw.hu

Vissza

Fórumszabályzat