Ezt azért kell nyomatni, mert akkor meg fog tecceni, ha sokat hallod akkor megszokod és teljesen beléd épül még ha szar is, egy csomó szeméttel voltam igy amiket nyomattak az MTV-n vagy VIVA-n.
Amikor először meghallottam majd kifordult a belem, aztán minden nap leadják vagy 20-szor és akkor egy idő után meg fog tecceni ez tuti