Jó lenne, amúgy tényleg az a tipikus magyar arcú gyerek!
Igaz hogy japán, aki mellesleg amerikában él, de azért lehet magyar.
Sterby meg szerintem nem olyan nagy szám külföldön, mondjuk sokkal jobban ismerik pl.: Budai-t és Shane 54-et.(Aki nem érdemli meg a szabad levegőt sem, nem hogy a sikert!
) Szal nem csak a focihoz nem értesz, hanem ugylátom az elektronikus zenéhez sem nagyon.
O-Zone meg egy nyári poén! Fölösleges rajta vitatkozni, mert tényleg olyan, mint a "kecsapospicsák", jövő nyárron már senki sem fog rájuk emlékezni! Amúgy szerintem ez az a kategória, ami már annyira szar, hogy jó!
És szedrencs-nek igaza van, tipikus nyári szám.
Amúgymeg tényleg ugykell annak , aki bocskort meg danubiust meg a hasonló színvonalas rádiókat hallgatja!
Police szám feldolgozása, ráadásul inkább a Police számot feldolgozó Puff Dady feldolgozása az tényleg nagyon szánalmas, akkor már inkább az O-Zone! Az 1000 x különb!
C.J.: hány éves is vagy te?! Lehet hogy amit te baráti ölelésnek hívsz az egésszen más.

No other way but down!
