Koko, az elektronikus zenén szerintem nyugodtan vitázhatnánk, nem vagyok benne olyan segghülye, mint ahogy Te beállítasz engem.
Sőt, ha ennyire vágod, hogy ki hol él, akkor inkább sztárolod őket, és a magánéletük érdekel, nem pedig az, hogy mit tesznek le az asztalra.
3 hónap múlva DJ vizsgám van. Mellesleg zenéket is komponáltam már. + zongorázok, + gitározok, + együttesünk is van, szóval azért valamennyit konyítok a témához, s rohadtul nem érdekel, hogy Satoshi milyen származású, de talán másfél éve olvastam, hogy magyar születésű!!!
Lehet, hogy ők írták el, de biztosan ez volt írva, innen gondoltam, esetleg magyar a drága, ennyi. Amúgy tudtommal Budai nem fog akkora köröket külföldön, mint ahogy te azt leírtad.
Ha pedig ennyire ott vagy a TOP-pon ilyen témákban, akkor hogy tudsz ilyet mondani: "szerintem ez az a kategória, ami már annyira szar, hogy jó!" ???
Na mind1, remélem nem egymás szapulásával fog eltelni az időm, hanem az O-zone szapulásával.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
O Zone
davejunior: Satoshi Tomiee magyar?!!!
Jó lenne, amúgy tényleg az a tipikus magyar arcú gyerek!
Igaz hogy japán, aki mellesleg amerikában él, de azért lehet magyar.
Sterby meg szerintem nem olyan nagy szám külföldön, mondjuk sokkal jobban ismerik pl.: Budai-t és Shane 54-et.(Aki nem érdemli meg a szabad levegőt sem, nem hogy a sikert!
) Szal nem csak a focihoz nem értesz, hanem ugylátom az elektronikus zenéhez sem nagyon.
O-Zone meg egy nyári poén! Fölösleges rajta vitatkozni, mert tényleg olyan, mint a "kecsapospicsák", jövő nyárron már senki sem fog rájuk emlékezni! Amúgy szerintem ez az a kategória, ami már annyira szar, hogy jó!
És szedrencs-nek igaza van, tipikus nyári szám.
Amúgymeg tényleg ugykell annak , aki bocskort meg danubiust meg a hasonló színvonalas rádiókat hallgatja!
Police szám feldolgozása, ráadásul inkább a Police számot feldolgozó Puff Dady feldolgozása az tényleg nagyon szánalmas, akkor már inkább az O-Zone! Az 1000 x különb!
C.J.: hány éves is vagy te?! Lehet hogy amit te baráti ölelésnek hívsz az egésszen más.

Jó lenne, amúgy tényleg az a tipikus magyar arcú gyerek!
Igaz hogy japán, aki mellesleg amerikában él, de azért lehet magyar.
Sterby meg szerintem nem olyan nagy szám külföldön, mondjuk sokkal jobban ismerik pl.: Budai-t és Shane 54-et.(Aki nem érdemli meg a szabad levegőt sem, nem hogy a sikert!
) Szal nem csak a focihoz nem értesz, hanem ugylátom az elektronikus zenéhez sem nagyon.
O-Zone meg egy nyári poén! Fölösleges rajta vitatkozni, mert tényleg olyan, mint a "kecsapospicsák", jövő nyárron már senki sem fog rájuk emlékezni! Amúgy szerintem ez az a kategória, ami már annyira szar, hogy jó!
És szedrencs-nek igaza van, tipikus nyári szám.
Amúgymeg tényleg ugykell annak , aki bocskort meg danubiust meg a hasonló színvonalas rádiókat hallgatja!
Police szám feldolgozása, ráadásul inkább a Police számot feldolgozó Puff Dady feldolgozása az tényleg nagyon szánalmas, akkor már inkább az O-Zone! Az 1000 x különb!
C.J.: hány éves is vagy te?! Lehet hogy amit te baráti ölelésnek hívsz az egésszen más.

No other way but down!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
