28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

x painkiller x
x painkiller x [64]
koszi de ez azert kicsit nagy de nembaj meglesz!
es ez nem baxa el? mert akkor nem lesz joo vege
ja es ha ez tar file akkor hogy nyitom ki?
lehet???

Vissza

Fórumszabályzat