28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Na én is mennék!
Sztem vki akinek a leggyorsabb netje van csinál szervert és oda mehetünk ha enynien vagyunk.
Biszont a Sourcem nem eredeti sajnos
NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
Remek, már 5 en vagyunk. 9 után valami irc vagy chat szobába kéne gyülekezni, a fórum nem a legalkalmasabb ilyesmire.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Vissza

Fórumszabályzat