28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
Savanyu a szolo, csak azert szovegelsz, mert sosem volt ilyen videokartyad es mar nem is lesz, bibibiii

A tobbi gyarto cucca sehol nincs ettol, nemreg egy BBA cuccokon "felnott" amerikai gyerek is ezt mondta huledezve, mikor megnezett/kiprobalt egyet.

Max nalunk nem "nagy" nev, mivel nalunk nagyon csekely a kereslet ilyen draga kartyakra. Szerintem innen a forumrol is csak Bladenek van Hercues kartyaja, egy 9700Pro, kerdezd tole, miert vette (biztos azert, mert olyan "gagyi"
Babykiller
Babykiller [14268]
A hercules, amióta megvette a guillemot, nem olyan nagy név ám
Aruns
Aruns [7073]
Ez HERCULES. Erre mindig van kereslet(amig egyaltalan van). Ha itthon nem kell a nepnek, eladom Nemetorszagban.
Posseidon
Posseidon [2800]
Ha decemberben megjelenik a 6600 GT akkor nem lesz a tiedre kereslet. Teljesítményben ég és föld a kettő.

Vissza

Fórumszabályzat