28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

DeLiQuEnT
DeLiQuEnT [36]
hi! Én "picit" előrébb vagyok elakadva. Az Act1 3. pályájának a végén amikor leesek csatornába jönnek valami elektromos halak vagy békák, s a csatorna végén van egy szörny. Hogy lehet ott átjutni??

Vissza

Fórumszabályzat