28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Attila88
Attila88 [7503]
hát nekem spec nem csellóm van, de az én szerény és jelentéktelen véleményem szerint mint a gellérthegyen mint a Szt. László környékén is jó a cselló....

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

nevemsenki
nevemsenki [431]
Üdv mindenkinek!

használja valaki a chellot a XIII. kerületben a Szent László környékén a Rákos-patak magasságában? Mi a véleménye róla?


Más: épp azon morfondírozom, hogy áttérek chellora, mert amit a Matáv csinál az kriminális, nappal nem vagyok itthon, mindenféle kedvezményt igénybe veszek (felező, haladónet) és még így is 17 rongyot fizetek havonta. Arra lennék kiváncsi ki hogyan oldja meg, mennyit fizet havonta (matáv, chello), stb...?

Vissza

Fórumszabályzat