28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Falcon[HUN]
Falcon[HUN] [191]
Nagyon ütős a Chello, de ha már mondták akkor tessék is szépen megcsinálni!
Sinnner
Sinnner [19]
Hát, azt írták, hogy a gyorsítás december elejére fog megvalósulni, de valahogy nálam is a 768 van még, ami ugye nem nagyon 1500
Falcon[HUN]
Falcon[HUN] [191]
Mikor akarják már végre felgyorsítani? Már nagyon várom, másfél gigás kapcsolat azért ott van...

Vissza

Fórumszabályzat