28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

DeLiQuEnT
DeLiQuEnT [36]
Igen, abban. De már mind1 mert átjutottam. Most viszont a 7. pályán vagyokm elakadva a kolosszeumban. Hogy kell kinyírni azt a göböt ott a végén???

Vissza

Fórumszabályzat