Az én kérdésem az lenne, hogy map-okat honnan lehet leszedni? Meg még az hogy a botok erősségét hogyan tudom állítani? Az utóbbi elég fontos lenne. Találtam ilyet, hogy csbotconfig.vdf és ott volt hogy az erősségük most 3, de mennyi lehet a maximum, meg ezt játék közben nem lehet vhol állítani?
"The only thing that ever really frightened me during the war was the u-boat peril" -Sir W.Churchill
