28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

333overmind333
333overmind333 [659]
HI ALL

Az én kérdésem az lenne, hogy map-okat honnan lehet leszedni? Meg még az hogy a botok erősségét hogyan tudom állítani? Az utóbbi elég fontos lenne. Találtam ilyet, hogy csbotconfig.vdf és ott volt hogy az erősségük most 3, de mennyi lehet a maximum, meg ezt játék közben nem lehet vhol állítani?

"The only thing that ever really frightened me during the war was the u-boat peril" -Sir W.Churchill

tuke
tuke [4]
vortób kösz a tippet

AMD Duron1.6@Athlon Xp 2500+ Asrock k7s8xe+ 512DDR400 Geforce4 Ti4200 128DDR 250/440@275/600

Vissza

Fórumszabályzat