28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

Diablo_666
Diablo_666 [139]
Hy!
És Hogy lehet megölni a Bost nem tudom már és idegesit !!!!!!!!!!!!
DeLiQuEnT
DeLiQuEnT [36]
Trükkösen, mint az alapban. Bár arra én magamtól személy szerint nem jöttem volna rá. Mondjuk ez is félig a szerencsének köszönhető. De ha naon figyelsz rá fogsz jönni. Nekem a 3. neki ugrásra sikerűlt.

Vissza

Fórumszabályzat