28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

arti333
arti333 [43]
Sziasztok!

A botokkal kapcsolatban lenne kérdésem.
Odáig eljutottam hogy bejon a konzol, sot meg az bot_add_ct v. bot_add_t parancsot is ki tudom választani de amint érvényesiteni akarom kiirja hogy bot creation failed... na ez mi????
Hozzá teszem eredeti játékom van és minden megy, csak gyakorlás képen lönék botokra de ez a fent leirtak alapján nem működik.
Vki meg tudja mondani mit kellene tennem????

Elore is koszi.

Vissza

Fórumszabályzat