28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

[ToMz]
[ToMz] [622]
lécci meséld el hogyan kel kinyírni azta nagy robot spider-t mert az ágyukkal nem nagyon tudom eltalálni
Pathfinder
Pathfinder [332]
Hali!

Ha tetszett az első rész akkor megéri letölteni. 1edül az intro sz*rabb benne egy kicsit szerintem. Na meg a kártyák teljesítési feltételeit is nehezítették. 3 és fél órát tököltem vele mire meglett a 3.-ik kártya. Így kicsit több ideig tart végigvinni, ha az ember a kártyákat is meg akarja szerezni.
Egy kérdés: Hogy lehet megölni a 4.-ik pályán lévő Boss-t? Csak félig tudom leszedni az energiáját, aztán kész. A közelben vannak ágyúk, azokat érdemes használni?

Vissza

Fórumszabályzat