28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Buta valve megcsinálhatná már CSSt mer 1.6al bannolt valve
(illegal HL 2key)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

MagicMoment
MagicMoment [17778]
ezzel egyet értek. a minap próbáltam ki először. így révittem a fejére a célkeresztet lövöm kalával,és semmi
marad 1.6
Dreams
Dreams [236]
Nem tom ti hogy vagytok vele, de sztem szornyü ez a source, itt nincs mas mint esztelen rohanas es tunk. Ha vkinek a fejet celzod el se talalod ha a terdere akkor meg fejes, iszonyuan el van baszva itt vmi.

Már a tököm tele volt 1.6 al, a sok mak fejes, meg hasonlok es alig vartam hogy sourcet nyomhassam, de ez meg roszabb, ez nem CS, ez vmi cs szerü jatek 10 eveseknek, akik csak esz nelkul futnak és tunkolnak.

Van hogy 2 glock lovestol meghal vki, van hogy 1 tar az ak-bol is keves, ahogy eszrevettem a falakat se lehet atloni.

Lehet jol nez ki, de ez nem CS.

Psychedelic Dreams

Vissza

Fórumszabályzat