Szerintem regionális csatornát csak az öregek néznek ma már.Én már a tv2-őt meg az rtl-t se nézem, sőt szinte egyáltalán nem is nézek ilyen csatornákat.Max ritkán.De ez már megint off
Szal tökmindegy, mert Pesten is szar a helyzet meg máshol is.Csak Pestre jobban odafigyelnek.