28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

@Slider@
@Slider@ [3121]
Hát igen..., de azért arra képesek, hogy Malira meg Sri Lankára sajtócsoportot küldjenek ki.
Szerintem regionális csatornát csak az öregek néznek ma már.Én már a tv2-őt meg az rtl-t se nézem, sőt szinte egyáltalán nem is nézek ilyen csatornákat.Max ritkán.De ez már megint off
Szal tökmindegy, mert Pesten is szar a helyzet meg máshol is.Csak Pestre jobban odafigyelnek.
CamelX
CamelX [6215]
Hát énis észrevettem, hogy a vidéki nyúzokat meghagyják a regionális csatornáknak, kérdés hogy azokat ki nézi egyáltalán
A kereskedelmi TV-ken főleg a Pest környékét érintő dolgokról van szó, bár ez érthető, nem mindig tudják összekaparni az ország minden részéről a híreket.

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat