A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Idióták az osztályomban!
Nem mondták még neked, hogy ne nézd le más ember foglalkozását?
Fedőneve: Tápi
Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.
Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.

Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.
Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]