A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Idióták az osztályomban!
De akkor ki menőzik most a jóval többe került mosógéppel?
nem irigykedem hisz nekünk jobb van.
de ez a tápi még azzal is menőzik hogy vettek egy kiló parasztkolbit.
ha hallanád hogy mondja hogy ilyen egy 80ezer hufos mosógép.
én pl.: sose menőzöm a mi mosógépünkkel ami ennél jóval többe került.
de ez a tápi még azzal is menőzik hogy vettek egy kiló parasztkolbit.
ha hallanád hogy mondja hogy ilyen egy 80ezer hufos mosógép.
én pl.: sose menőzöm a mi mosógépünkkel ami ennél jóval többe került.
Az élet fáj!
Ez egy külső szemlélőnek úgy hangzik (egy idő után), mintha irígykednél a 80k-s mosógépükre!


A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
én ezt mind értem.
de ő állandóan csesztett ezzel enegem meg mondja a süket dumát hogy ez meg az kifizeti helyettünk.
de vannak nálaM jobb móduak is és azokat nem cseszteti csak engem.
de az általánosan igaz hogy menőzik a gecco gatyájával a 80ezer hufos mosógépükkel meg a mittomén mivel.
ha nem szólna egy szót se nagyívbe lefosnám nem érdekelne.
de az már enyhén idegesítő hogy a semmivel menőzik ott nekem.
VÉGE
de ő állandóan csesztett ezzel enegem meg mondja a süket dumát hogy ez meg az kifizeti helyettünk.
de vannak nálaM jobb móduak is és azokat nem cseszteti csak engem.
de az általánosan igaz hogy menőzik a gecco gatyájával a 80ezer hufos mosógépükkel meg a mittomén mivel.
ha nem szólna egy szót se nagyívbe lefosnám nem érdekelne.
de az már enyhén idegesítő hogy a semmivel menőzik ott nekem.
VÉGE
Az élet fáj!
Na, most szerinted a vezetékes - és mobil - telefon, meg a net annyira nagy dolog? Ne viccelj már... Az meg, hogy te valahol élvezed, az a saját kis bizonyítványod. Tök átlagos dologra menőzhetsz egy szegény csóró elött, játszhatod a nagy embert, hát elég xar játék az ilyen, szerintem.
A szülei munkáját meg végképp nem nézném le, mert ha az apja nem targoncázná a helyére a dolgokat, akkor bizony a te nagyokos szüeidnek kellene megcsinálni ezt...
Láttad a Harcosok Klubja c. filmet?
Nem szó szerint:
"Mi főzzük meg a vacsorádat, mi terítjük meg az asztalodat, mi mosunk rád, mi javítjuk meg az autódat, úgyhogy ne packázz velünk, mert megjárod!"
Remélem, érted a lényegi mondanivalóját a dolognak...
A szülei munkáját meg végképp nem nézném le, mert ha az apja nem targoncázná a helyére a dolgokat, akkor bizony a te nagyokos szüeidnek kellene megcsinálni ezt...
Láttad a Harcosok Klubja c. filmet?
Nem szó szerint:
"Mi főzzük meg a vacsorádat, mi terítjük meg az asztalodat, mi mosunk rád, mi javítjuk meg az autódat, úgyhogy ne packázz velünk, mert megjárod!"
Remélem, érted a lényegi mondanivalóját a dolognak...
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
nem, de ha valaki csoró ne menőzön a ladájával meg azzal hogy mennek székesfehérvárra és ne cseszegessen állandóan azzal hogy persze van pénzünk innen meg onnan.
irigy rám kész én élvezem azt hogy basztat mert belülről fő azért hogy ő nem lehet "olyan" helyzetben hogy legyen pl.: vezetékes telefonjuk vagy internetjük...........
tudom ez úgy néz ki mintha lenézném de egész más van a háttérben.
irigy rám kész én élvezem azt hogy basztat mert belülről fő azért hogy ő nem lehet "olyan" helyzetben hogy legyen pl.: vezetékes telefonjuk vagy internetjük...........
tudom ez úgy néz ki mintha lenézném de egész más van a háttérben.
Az élet fáj!
Nem mondták még neked, hogy ne nézd le más ember foglalkozását?
A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
Fedőneve: Tápi
Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.
Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.

Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.
Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]