28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

CamelX
CamelX [6215]
Nekem mind1, mert már nem vagyok iskolás, de nem lennék a te országodban diák, az biztos

I am the architect of my own destruction.

Kalwa
Kalwa [4370]
Sajnos minden iskolában és minden osztályban léteznek az idióták Ha rajtam múlna először is teljesen új alapokra helyezném az oktatási rendszert. 9-től kezdődne a tanítás az órák között 20 perces szünetekkel és heti 35 -ben szabnám meg a kötelező óraszámokat. Minden diáknak tovább hetente kéne választania +2 óra kötelező foglalkozást. Az iskolákban a dohányzás, füvezés, drogozás, piálás, fegyvertartás és a neveletlen viselkedést azonnali kizárással és 4 év katonai iskolába való kötelező érvényű kirendeléssel díjaznám 10 óra igazolatlan távollét után a diákot kötelezően minden tantárgyból le kell vizsgáztatni - amit abban az intervallumban ami a suli kezdéstől és az büntetés kihírdetéséig átvettek. Továbbá, aki ellen az osztálytársai vagy egyéb az intézményen belül tanuló diák részéről feljelentés érkezik valamilyen vétség miatt, azt azonnali hatállyal - kivizsgálás mellett - el kell távolítani az intézményből. Fiúk és lányok részére külön iskolák. Testnevelés óra helyett katonai és honvédelmi alapismeretek órát vezettetnék be.

Egyenlőre ennyi jut eszembe, de majd még írok pár ötletet. Ki támogatja ezeket?

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Vissza

Fórumszabályzat