28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Lazarus-omin
Lazarus-omin [2595]
Tweek-é a rulz Legalábbis nekem...

"AW MAN!!! That was way too much pressure!!! "

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Porker
Porker [8000]
Ja, főleg Kenny-é

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
Ezen a DVD-s verzión lesz eredeti hang? Mert a magyar szinkronja a filmnek szerintem csapnivalóan szar lett, főleg a sorozathoz képest... Az eredeti hangok amúgy is rulezek

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Vissza

Fórumszabályzat