28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

Gerico
Gerico [1645]
Új fogalom az emberiség történelmében...már látom magam előtt a 30-40 év múlva készülő lexikonok lapjait:
Alteregó-agresszió-kicsapódás:
Olyan jelenség, melynek során egy láma egy bizonyos internetes számítástechnikai magazin fórumán (PC-Dome Fórum), két néven, önmagával perlekedő társalgást folytat.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Bamzeg azért az elég égő, ha a saját alteregód szidod

Szenvedély nélkül a foci halott.

Gandalf 1990
Gandalf 1990 [49]
Beverném a pofátokat!

Tóth Ádám

Hans von Gröbel
Hans von Gröbel [7]
Hát ja mit szólnál ehhez?
Gerico
Gerico [1645]
Próbáljuk ki ugyanezt veled, és meglátjuk mi lesz... te nem ismered az empátia szót?

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Gandalf 1990
Gandalf 1990 [49]
Wazze....... Átjött hozzám az osztálytársam hogy megmutassa milyen kockásra gyúrta a hasfalát a konditeremben! Beengedtem leültettem és mondtam neki: Vedd csak le a trikót hagy nézzem meg. Persze le is vette. Utána egy akkorát a hasába ütöttem hogy lefordult a székről. Idézem magam: 'Ennyit az izmodról'

Tóth Ádám

Vissza

Fórumszabályzat