28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Győzike show



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
nemmentem ám messzire csak betankoltam,3-at mixelek egybe ebből holnapra nagy gondok lesznek.

tegyék 3:30 percre majd nézi a rák

de most komolyan ennyire könyedén és elváráasok nélkül létezik ez az ország??????? hogy ilyesmi +szigeti stóhl András +vvilág + hasonló majomparádék bejuthatnak a fiatalok fejébe????

egy normális családban ezek nem csíráznak ki de egy győzike familyban simán táptalajra lelnek.

Csak azért nem kezdek bele világmegváltó dumámba mert vannak itt fiatalok akiknek minen nap új kihívás minen nap új csoda minden nap új móka.a világért -se(szó szerint) nem bontanám le bennük
a z illúziók eme elringató varázsbirodalmát.erre eminden megnyílvánulásomban ügyelek,csak a felnőtteknek szabad feltárni
az iszonyú valóságot.addig örüljenek ameddig lehet.
a legszerencsésebbeknek 99 évesen sincsenek viklágmegváltó gondolataik,ez így van rendjén,egy kiadós system-shock nem mindenkinek az adománya ill átka(nézőpont kérdése)

nah jó elteszem magam másnapra,starwars imperial march(?)-ra a legjobb győzikézni,kihozza a maximumot mint a legjobb liposzómás sampongeci,.


"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

nagymesterc
nagymesterc [788]
1-et értek veled,"jól" neveli a gyerekeit,egyik lusta mint állat,másik trehány.szomorú.és kinem szarja le hogy mennek 100ft-os boltba,meg veszik 100 rugóért a ruhát.azt hiszik hogy egy egész ország kiváncsi rá,na ez volt az 1. rész,a 2.-at biztos nem nézem meg,hogy lássan bakker hogy, hogy szarnak,vásárolnak,kajálnak,na mint a zalatnai remélem ez is csak addig lesz a tv-ben,csak ne lenne főmüsoridőben,tegyék délelötre azt kész szerintem

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

FOxygene
FOxygene [3275]
Eléggé le vagyok ittasodva szóval lehetmoderálni ha kiakadok.

Hangoskodó exhibi beszélnisemtudmagyarul győző-ék összeírták a
szülinapi party vendégeit és a kaját ennek végeztévelé győző
szájából elhangzott az ominózus mondat miszerint "hónap vége van ne többet" (kb ez volt)

Következő képsotr hogy 52 ruhát vesznek ezalkalomból majd irány a 100Ft-os bolt (hiszen élelmes emberek győziék) kicsit a kontraszttal voltak gondok de sebaj jobb későn mint soha betérni egy 100Ft-os üzletbe,mivel "hónap vége van" ,nem???

Hány része volt eddig?? lemaradtam vmi kiadós káromkodásról

Tele van a tököm a építő hasznos tanítójellegű hatások nélküli nyílvánosságot kapó,níyílvánosság elé pofátlankodó,magamutogató eszetlen emberekkel.

A "sors" (ateisták bárhogy nevezthetik)

csodás szójátékkal ruházta fel ezeket a tetveket:

STAR >>állítsunk tükröt neki (előbb utóbb úgyis bekövetkezik) >> RATS

Az antiangol jövevényeknek RATS=patkányok

szóval kedves győző rats +rtl rats horda +tv2 rats horda
kéretik beszüntetni a jövő generációinak tömeges (szervezett?)
lezüllesztését és győzike irányában történő befolyásolását.

középiskolában egy cigány srác volt a legjobb haverom,azóta gyereke van +ezer gondja,melózik mint a gép,ha kérhetném róla tessék filmet forgatni

thx





"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat