Még rá is leszek egy darabig. Ezt a demót már hagyom, mert még végig kell nyomnom a Pandorat , mire azzal végzek, itt a 3. Nekem ennél jobb játék nem kell, ez minden szempontból bejön az izlésemnek.
---
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Még rá is leszek egy darabig. Ezt a demót már hagyom, mert még végig kell nyomnom a Pandorat , mire azzal végzek, itt a 3. Nekem ennél jobb játék nem kell, ez minden szempontból bejön az izlésemnek.
---
I don't want you back!!!
---

,,Happiness is only real when shared."