28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Még rá is leszek egy darabig. Ezt a demót már hagyom, mert még végig kell nyomnom a Pandorat , mire azzal végzek, itt a 3. Nekem ennél jobb játék nem kell, ez minden szempontból bejön az izlésemnek.

---

Peeter
Peeter [5697]
Nagyon rákattantál most
Én megvárom a teljest.

I don't want you back!!!

ati2002
ati2002 [5661]
LOL már egy 1 pályás demóban is el lehet akadni? De mindegy, úgysem vagy nagy SC rajongó, mert akkor nem törölted volna le, hanem segítséget kérsz. Én már 3x kinyomtam.

---

vortób
vortób [12314]
Talán a felét kivittem a demonak. De elakadtam benne azt töröltem

,,Happiness is only real when shared."

Vissza

Fórumszabályzat